O nas

Akademia Sztuki Rękodzieła Malowana Kuźnia jest pozaszkolną placówką edukacji artystycznej. Od ponad 7 lat aktywnie działamy na rzecz edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Poprzez sztukę, rzemiosło i rękodzieło artystyczne odkrywamy przed naszymi słuchaczami  kulturę, wartość zapomnianych zawodów. Wracamy do korzeni, odkrywając radość tworzenia.
Oferta zajęć kierowana jest zarówno do dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, młodzieży jak i osób dorosłych pragnących rozwijać swoje pasje i umiejętności artystyczne. Zajęcia odbywają się w formie zajęć indywidualnych lub grupowych, które w szczególności polecamy szkołom i przedszkolom. Stanowią bowiem doskonałe uzupełnienie szkolnej edukacji artystycznej.
Nasze kursy są kierowane również do pracowników placówek kulturalno-oświatowych, warsztatów terapii zajęciowej, nauczycieli, studentów oraz bezrobotnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę lub zdobyć nowe umiejętności niezbędne do podniesienia lub zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych z zakresu edukacji artystycznej, w tym rzemiosła i rękodzieła artystycznego.
Oprócz warsztatów i kursów organizujemy również imprezy firmowe i urodziny artystyczne dla dzieci i dorosłych, które stanowią doskonałą formę spotkań integracyjnych zarówno w gronie najbliższych, jak i pracowników czy klientów biznesowych.
Naszą największą wartością są ludzie - artyści, rękodzielnicy, rzemieślnicy, instruktorzy - pasjonaci, którzy z ogromnym zaangażowaniem i pasją dzielę się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Poznaj LUDZI MALOWANEJ KUŹNI
Serdecznie zapraszam
Ilona Hałazińska


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...