czwartek, 8 marca 2012

Kurs instruktorski z certyfikatem - prawda czy fałsz?

W związku z zapytaniami, jakie w ostatnich dniach do nas spływały, i informacjami, jakie pojawiły się w Internecie, podających w wątpliwość jakość prowadzonych przez nas kursów instruktorskich, chcemy poinformować, że na naszej stronie umieściliśmy informację dotyczącą podstawy prawnej oraz krótką informację na ten temat. Osoby zainteresowane zachęcamy również do lektury aktów prawnych, które zostały umieszczone na naszej stronie.

Niestety, mimo najszczerszych chęci, nie mamy możliwości każdemu z Państwa szczegółowo odpowiadać na pytanie "Co my na to?". Naszą odpowiedzią niech pozostanie milczenie i skromny uśmiech. 

Niestety, nie mamy czasu śledzić blogów czy pisać o każdej sekundzie spędzonej w pracowni. Po prostu pracujemy! Prowadzimy zajęcia, piszemy programy, tworzymy nowe projekty. Niech więc o nas świadczy nasza praca i zadowolenie naszych klientów, zarówno prywatnych, jak i instytucjonalnych.

Robimy swoje i miło nam, że tak wiele osób się tym interesuje. Interpretację prawną jednak pozostawiamy naszym prawnikom, a nie domorosłym stróżom prawa, którzy poprzez nieumiejętną interpretację, cytowanie  szczątkowych i niekoniecznie trafnych orzecznictw celowo wprowadzają w błąd osoby zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji. 

Ponieważ wiedza kosztuje, a nieznajomość prawa szkodzi, dlatego polecamy również lekturę z zakresu praw autorskich i praw pokrewnych, która często jest nadinterpretowana oraz przepisy kodeksu cywilnego z zakresu ochrony dóbr osobistych. 

Życząc miłej lektury, serdecznie pozdrawiamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...