poniedziałek, 17 października 2011

Kurs instruktorski "Techniki ozdabiania przedmiotów użytkowych"

Przed nami kolejna  edycja kursu instruktorskiego z Technik ozdabiania przedmiotów użytkowych. Jest to jedyny tak bogaty i kompleksowy kurs w Polsce.

Kurs obejmuje tematyką wiele różnych technik zdobniczych wraz z możliwością wzajemnego ich łączenia w tym m.in. mozaika, decoupage, masy plastyczne miękkie i twarde, easy painting, patchwork painting, colorink czy stencil. Program obejmuje techniki postarzania przedmiotów, w tym  spękania jedno i dwuskładnikowe, cieniowania jednobarwne i wielobarwne, cieniowania wybarwianie, złocenia, cieniowanie złoceń,  pozłacanie i inne.
Kurs odbywa się w formie intensywnych 4 dniowych warsztatów od godziny 8.30 do 18.00 z przerwą na obiad. W trakcie zajęć uczestnicy otrzymują solidną wiedzę teoretyczną  z zakresu poszczególnych technik, szeroką wiedzę produktowa, możliwość testowania wielu zamienników, łączenia wybranych grup produktów i technik. W trakcie zajęć pod okiem instruktora wykonują prace z poszczególnych technik z zastosowaniem wybranych preparatów (np.: szkatuły, tace, torby, biżuterię, zegary , wazony, donice lub inne wg. harmonogramu). Mają możliwość  indywidualnych konsultacji i omówienia najczęściej popełnianych błędów. Na zakończenie kursu wykonują pracę dyplomowa z zastosowaniem wybranej przez siebie techniki łączonej.

Uczestnicy otrzymują Certyfikat zaświadczający o ukończeniu kursu zgodnie podstawą programową zgodną z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 3 lutego 2006 w sprawie zasad i podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wykształcenia ogólnego dorosłych w pozaszkolnych formach edukacji. 
Uzyskane Certyfikaty zaświadczają o podniesieniu kwalifikacji zawodowych w dziedzinie hand made - produkcji przedmiotów użytkowych, pamiątek i uprawniają do samodzielnego prowadzenia pracowni artystyczno - pamiątkarskiej. 
Jest również doskonałym narzędziem podnoszącym praktyczne umiejętności i kwalifikacje pedagogów, osób pracujących w ośrodkach kultury czy terapii zajęciowej.  


Osobom bezrobotnym daje możliwość nabycia praktycznych umiejętności z zakresu pamiątkarstwa i rozpoczęcia pracy w tym zawodzie. Osoby bezrobotne mogą uzyskać dofinansowanie na powyższe szkolenie. O szczegóły można pytać w swoim Urzędzie Pracy lub na naszej stronie internetowej


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...