sobota, 15 października 2011

Nareszcie w nowym lokalu!

Obiecanki cacanki, a głupiemu radość! No cóż, sprawdza się jak mało co! Obiecaliśmy pisać i nic. Cisza przez prawie rok! Na usprawiedliwienie mam tylko to, że ciągle brak czasu na wszystko. Szczerze podziwiam wszystkie blogerki, które znajdują czas na codzienne pisanie. Aż miło do Was zaglądać. Gratuluję i chylę czoło. Nie będę więc obiecywać, że się poprawię. Zobaczymy co czas pokaże :).


Tym czasem u nas wiele się działo. Warsztaty, warsztaty, warsztaty.... W końcu przeprowadzka do nowego lokalu. Okupiona była trudem wielu osób, ale się udało. Dziś możecie zobaczyć naszą nową akademię. Jest dużo i przestronna. Mieszczą się w niej cztery pracownie: OBRAZU, TKANINY, RZEŹBY i CRAFT'OWA.
.
Mam nadzieję, że wkrótce ściany zapełnią się Waszymi nowymi pracami. Już dziś serdecznie wszystkich zapraszam na warsztaty, wystawy, pokazy i eventy do naszego nowego lokalu przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu (Rataje).

Ponadto zadbaliśmy również o to by nasi artyści i hobbiści mogli znaleźć produkty do małej i dużej sztuki na miejscu. Serdecznie zatem zapraszamy do naszego sklepu z artykułami plastycznymi i hobbistycznymi. Asortyment jest sukcesywnie uzupełniany o nowe produkty i marki.

Przedmioty do ozdabiania

Przedmioty do ozdabiania

Literatura

Papiery do ozdabiania

Wełna czesankowa  i warstwowa do filcowania

Farby, media i praparaty

Narzędzia, masy i pasty plastyczne

Kreatywne papiery

Ceramika, drewno itp do ozdabiania

Szablony, mozaika, itp

Farby akrylowe i inne

Media i preparaty

Z CraftART'owym pozdrowieniem.
Ilona Hałazińska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...